Fabrika e Mobileve STANDARD.

Mirësevini në Fabrikën tonë të Mobiljeve, një vend ku ideja e krijimit të mobiljeve inovative, cilësisë të lartë dhe stilit perfekt bashkohen. Ne jemi një kompani me përvojë dhe reputacion të ndërtuar me kujdes, duke prodhuar mobilje të mahnitshme për shtëpitë tuaja.

135001762_3877637315614798_1476641361062750359_n
Rreth nesh

Transformoni idetëtuaja ne vepër arti.

Ne kemi një krenari të madhe që jemi një prodhues kryesor i mobiljeve të veçanta që japin frymëmarrje jetë shtëpive tuaja.

Vizioni ynë është të bëhemi destinacioni preferuar për mobilje të shkëlqyera që kombinojnë kënaqësinë, elegancën dhe funksionalitetin. Ne besojmë se mobiljet janë më shumë se një nevojë praktike; ato janë një shprehje e individualitetit tuaj dhe një reflektim i stilit unik të shtëpisë tuaj. Misioni ynë është të ofrojmë produkte kohore që shtojnë një përfundim të hollësishëm në shtëpinë tuaj.

176300007_4190472670997926_451897358761355688_n
  • Ku Krijimi Takon Komoditetin
293592247_5567888523256327_1539687060526130734_n

Bëni shtëpinë tuaj unike me ne.

Koleksionet tona të ndryshme plotësojnë shijet dhe preferencat e një shkalle të gjerë të klientëve. Pavarësisht nëse kërkoni minimalizëm bashkëkohor, elegancë klasike, ose pikëllim rustik, ne kemi mobilje të përsosura për të përshtatur dekorin e shtëpisë suaj. Ekipi ynë i dizajnerëve është në vazhdimësi në njohje të tendencave më të fundit, duke kuruar koleksione që përkojnë me estetikën moderne duke ruajtur një këndvështrim kohor.

01

Krijimi i Artit

 Për ne, dizajni i mobiljeve është një proces krijues dhe emocionues. Përshëndesim sfidat dhe ecurinë e krijimit të produkteve unike, të cilat japin vlerë të paepur për shtëpitë tuaja.

02

Përqendrimi te Detajet

Cdo detaj është në vendin e tij, duke sjellë në jetë një gjithësi të përsosur. Përqendrohemi në përputhjen e ngjyrave, teksturave dhe formave për të krijuar mobilje që qëndrojnë në kujtesë.

03

Inspirimi nga Natyra

Natyra është burimi ynë i njohurive dhe ideve. Eksplorojmë elemente natyrale dhe i përdorim në dizajnet tona për të sjellë freski dhe harmoni në shtëpitë tuaja.

Shërbimet tona

Rehati Ekskluzive dhe Elegancë

Furnizojmë Cilësi të Garantuar

Mobilje me materiale të larta dhe punim të kujdesshëm për një përvojë të qëndrueshme dhe të shkëlqyeshme.

Shërbim Personalizuar

Zgjidhni ngjyrën, materialin dhe detajet për të përshtatur produktet tona me preferencat tuaja.

Montim Profesional

 Ekipi ynë i ekspertëve do të sigurohet që montimi të jetë i saktë dhe pa probleme."

Dizajn Unikë

 Krijojme ambientin tuaj të ëndrruar me dizajne inovative dhe detaje të vecanta."

135001762_3877637315614798_1476641361062750359_n

100%

Klient të kënaqur

Produktime cilësore

Formësimi i së Ardhmes

Fabrika e Mobileve "Standard" është një ndër kompanitë më të njohura në industrinë e mobiljeve, e cila vepron me sukses që nga themelimi i saj. Kjo fabrikë ka fituar reputacionin e saj për prodhimin e mobiljeve të cilësisë së lartë dhe dizajneve të inovativa.